Jazykové kurzy

09
lis

Individuální výuka cizích jazyků

individuální výuka jazyků

Chcete se naučit angličtinu, španělštinu, francouzštinu nebo jiný cizí jazyk? Potřebujete zopakovat gramatiku? Čeká vás odjezd do zahraničí a potřebujete se rozmluvit? Nebo vás čeká pracovní pohovor a potřebujete oprášit konverzaci? Nenechte se při individuální výuce cizích jazyků omezovat jinými studenty jako ve veřejných jazykových kurzech! Mějte lektora jen pro sebe anebo spojte své síly s kamarádem či s kolegy v práci. Budeme se věnovat jen vám a vašim potřebám a přáním. Výsledky se dostaví rychleji.

09
lis

Veřejné jazykové kurzy pro dospělé

Jazykové kurzy pro dospělé

V naší jazykové škole Vás budeme učit cizí jazyk jednoduchou, zábavnou a efektivní formou, za velmi příznivých cenových podmínek. Kurzy pro dospělé probíhají ve skupinkách po 3 až 8 studentech 1x týdně 90 minut, tedy 2 vyučovací hodiny s celkovou dotací až 44 vyučovacích hodin za 2. pololetí. Pololetí začíná v týdnu od 2. února. V případě, že nebudete po druhé lekci spokojeni s naším kurzem garantujeme vrácení peněz.

09
lis

Jazykové kurzy pro děti

jazykové kurzy pro děti

Angličtina je melodická a dětem se dobře vyslovuje a pamatuje. Toho se dá velmi dobře využít při výuce anglického jazyka již v ranném věku. Při doučování dětí školního věku používáme materiály, ze kterých se učí ve škole, a podle individuální potřeby je doplňujeme o vlastní materiály a metodiku.

09
lis

Firemní jazykové kurzy již za 490,- Kč/hod

firemní jazykové kurzy

Potřebují vaši zaměstnanci rozšířit jazykové znalosti v angličtině, španělštině, francouzštině či v jiném cizím jazyce? Chcete jejich další rozvoj řídit a plánovat? Je to jednodušší, než si možná myslíte! Zjistíme jazykové znalosti a specifické potřeby vašich zaměstnanců, navrhneme možnosti a doporučíme studijní cíle.

Aktuální jazykové kurzy

Žádné události

© 2014 aprende.cz All Rights Reserved.